VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKY 360°

Momentálně v přípravě

Využijte těch nejmodernějších technologií a marketingových možností. Kupující se mohou s Vaší nemovitostí detailně seznámit ještě před samotnou prohlídkou.

Virtuální prohlídky jsou prostorová zobrazení skutečného prostoru a to jak interiéru tak i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií a za pomoci speciálního softwaru se následně upraví do 3D podoby virtuální prohlídky. V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod.

Kladu důraz na kvalitu, proto virtuální prohlídky zpracovávám ve formátu HTML 5 abych předešel nekompatibilitě s některými mobilními zařízeními. Všechny mé virtuální prohlídky mají gyroskopickou podporu, takže uživatelé mobilních zařízení tuto funkci jistě ocení při jednoduchém natáčení polohy mobilního zařízení.

Zároveň můžeme zážitek z virtuální prohlídky umocnit tzv. Live panorama, kdy jsem schopen jeden pohled zaznamenat v rozdílných časových úsecích (den/podvečer/noc)

Příprava

Každá nemovitost se před fotografováním a samotným prodejem musí co nejlépe připravit.

Realizace

Jednotlivé místnosti se vyfotografují, což při správných znalostech nezabere více jak 2 hod času.

Zpracování

Fotografie se zpracují ve speciálních programech a vytvoří se interaktivní virtuální prohlídka.

Prezentace

Prohlídku můžete zveřejnit jak na svých webových stránkách, tak na našem webu Virtual Tour 360 .