Děkuji Vám za možnost spolupracovat s Vámi při koupi nebo prodeji nemovitosti. Budu rád za pár řádků, jak jste byli se mnou spokojeni a vřele Vám děkuji za doporučení dále.

Průměrné bodové hodnocení  4,8 z 5

Šárka Malíková, Dis

Bodové hodnocení 5*

Spolupracovalo se mi s Vámi skvěle. Už při prvním setkání jsem viděla, že jste precizní, své práci a lidem v jejich potřebách pokud jde o hledání a prodej nemovitostí vycházíte vstříc a jedná se s Vámi velmi příjemně. Na první setkání jste byl bezvadně připraven - podklady, rezervační smlouva, výpis z katastru, ocenění bytu. Focení bytu pak bylo svižné a veselé a inzerát velmi dobře zpracovaný včetně fotek exteriérů, to se mi moc líbilo:-)

Myslím, zpětně, že prodej bytu trval tak akorát (během té doby se totiž mnohé dělo a byli jsme pravidelně v kontaktu a předávali si informace), chtěla jsem, aby se prodal za cenu, kterou jsme společně určili a abychom v létě už bydleli jinde a obojí se splnilo. Není dnes vůbec jednoduché najít nové bydlení, byty jsou předražené a domků co se musí rekonstruovat od základu po střechu a nejde v nich bydlet je dost, nových také, ale to zas bylo mimo naše možnosti. Naštěstí jsme našli domeček, který jsme díky Vaší flexibilitě a maximální spolupráci mohli rezervovat a koupit a za to jsme celá rodina moc rádi, protože je tady moc kr&aacut e;sně a dobře, přestože práce dost:-)

Děkuji moc za Váš přístup, že jsem se mohla poradit, když bylo potřeba a naprosto jsem Vám důvěřovala při nabízení bytu a jednání se zájemci, úřady atd. a stálo to za to.

Určitě bych Vás, pane Stříbný, doporučila pro další zájemce, kteří chtějí prodat svou nemovitost nebo novou najít. Jste velmi pracovitý, poctivý a precizní realitní makléř a jsem velmi ráda, že jsem Vás poznala.

Děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů a radosti nejen z Vaší práce.

Šárka Malíková, DiS.

Ing. Pavlína Kalusová

Bodové hodnocení 4*

Úžasná spolupráce a profesionální ochota vše vyřídit.

Kateřina Jančová

Bodové hodnocení 5*

Pronájem domu 3+1 se zahradou

Velmi vstřícný, ochotný a profesionální. Lidský přístup a jednání. 

Kuba

Bodové hodnocení 5*
Pronájem bytu 2+kk

S Daliborem jsem byl maximálně spokojený. Zadal jsem mu požadavky na pronájem bytu a do druhého dne mi našel zákazníka, který nabídku přijal a nastěhoval se. Díky. 

Jiřík

Bodové hodnocení 5*

Prodej 1+kk

Servis perfektní. To jsme byli s manželkou spokojeni, ale dlouho nám nepřivedl klienty a proto jsme si byt nakonec nechali pro děti. Děkujeme Vám pane Stříbný

Jana Pagáčová

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 4+1 a 3+kk

Pana Stříbného znám osobně. Byty ve vlastnictví firmy nabízel velmi profesionálně a informovaně. Obchod se ve finále neuskutečnil. Málo je takových makléřů jako je on.  Za firmu děkuji.

Milan Šimek

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 3+1

Dalibor můj byt neprodal, protože jsem si to chtěl zkusit sám. On mi ale i tak se vším pomohl a řekl co mám udělat. Samotnému se mi byt nepodařilo prodat , tak jsem ho pronajal studentům a jsem spokojený. Děkuji Ti za tvou ochotu. Více takových. Milan

Roman Fiurášek

Bodové hodnocení 5* 

Pronájem bytu 1+1

Dalibor je můj zákazník, tak jsem mu dal na pronájem můj byt. Řekl jsem mu představu a on dělal.  Za mě maximální spokojenost. Děkuji Roman

Zdeněk Džoganik

Bodové hodnocení 5*

Pronájem bytů 3+1 a 2+1

Pan Stříbný mi byl doporučen, tak jsem mu dal  plnou moc, aby mi našel slušné nájemníky. To se stalo a já jsem spokojený. Doporučím Vás i já dále.

Fukin

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 5+1

Jednání pana Stříbného bylo perfektní. V budoucnu Vás rád oslovím znova. Nepřestávejte makat!

Veronika Mikulčíková

Bodové hodnocení 5*
Prodej bytu 4+kk

Tehdy ještě pan Stříbný, nyní Dalibor nás oslovil, když jsme bez realitky prodávali náš byt. Byt chtěl pro svou rodinu a vše kolem zařídil. Vše proběhlo v pořádku. Přeji Vám spokojené bydlení.

Rokos

Bodové Hodnocení 5*

Prodej bytu 2+1

Přehled, rychlost, spolehlivost a překvapil mě, že řadu věcí vyřídil za mě s úřady a s klientem.
Doporučuji jeho služby i nadále. 

Lenka Z.

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 3+1

Pan Stříbný je profesionál. Kdybychom s manželem věděli, že náš byt prodá tak rychle a za vyšší cenu než jsme měli představu, tak mu svěříme i náš první byt. S manželem děkujeme.

Milada Lexová

Bodové hodnocení 4*

Prodej bytu 5+1

Náš byt prodala jiná realitka, ale pan Stříbný byl profesionál. Děkujeme.

Milan Navrátil

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 2+kk

Vše mi bylo perfektně vysvětleno. Díky

Josef Vysloužil

Bodové hodnocení 5*

Prodej bytu 1+1

Dalibora znám z basketbalu, proto jsem mu svěřil svůj byt na prodej po otci. Nedal jsem na jeho doporučení, že nemám volat na letáky ve schránce, že to jsou realitky. Všechno mi slíbily, ale kupec nikde. Nakonec byt prodal Dalibor, protože už jsem neměl sílu na to, tak jezdit s každou realitkou zvlášť. Děkuji za zprostředkování.

Martin Lagdan

Bodové hodnocení 3*

Prodej bytu 2+1

Byl jsem první klient pana Stříbného. Musím říci, že na to, že tuhle práci nikdy nedělal jsem byl spokojen. Myslím, že tak nepracuje ani většina makléřů nyní, jak on po první, ale měl se ještě co učit, proto hodnocení 3. Rád Vás oslovím znovu.

CHCI PRODAT SVOU NEMOVITOST