Zrealizované prodeje a pronájmy 

Prodej zahrady, komerce, 1206 m2, Fryšták, Dolní Ves

Prodej pozemku pro podnikání nebo i jiný záměr. Do současnosti pozemek sloužil jako zahradnictví. Na pozemku je rozvedena elektrická síť a voda. Voda je čerpána z vlastní studny. 

Prodej, rodinný dům 4+kk, 116 m², pozemek, zahrada 1 269 m², Drnholec

Prodej domu 4+kk před dokončením o užitné ploše 116 m² s velkým pozemkem 1269 m², v krásné obci Drnholec, 12 km od Mikulova na vinařské stezce. 

Pronájem bytu o velikosti 3+1, 68 m², Kamenná, Lazy, Zlín

Zprostředkuji Vám pronájem krásného, slunného, zrekonstruovaného bytu o velikosti 3+1 v klidné lokalitě čtvrti Lazy na ulici Kamenná, nedaleko centra města Zlína.

Pronájem Zarámí, Komerční objekt, Obchodní prostory, 66 m²

Pronájem komerčních prostor, které jsou umístěné v přízemí rekonstruovaného polyfunkčního domu na adrese Zlín, ulice Zarámí 428. Nabízené prostory mají 65,34 m² a lze je využít jako prodejnu, kanceláře, pobočku společnosti, kontaktní místo s veřejností a zákazníky.

Pronájem loftového bytu 2+kk, 41 m², Zlín, MAX32

Pronájem krásného Loftového bytu o velikosti 41 m² v budově MAX32.

Součástí vybavení bytu je stůl, kancelářská židle, dvě postele, vestavěné i samostatně stojící skříně, šatna + Velkou výhodou je recepce, kde si můžete dát kávu a také prádelna.

Pronájem, Byt 2+1, 49 m², Chropyně

Pronájem slunného bytu na ulici Nádražní 709 v Chropyni o velikosti 2+1, 49 m² ve 3.NP.


Prodej bytu 3+1, 69 m², Zlín

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve Zlíně v lokalitě Podhoří a je orientován na Jihozápad. Byt se nachází v západní části Zlína s výbornou občanskou vybaveností a dopravní infrastrukturou.

Prodej baťovského půldomku 94 m²,

Zlín

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem baťovského půldomku o velikosti 4+1 s užitnou plochou 94 m², v osobním vlastnictví na ulici Prostřední nedaleko Malé scény.

Prodej bytu 2+1, 52 m², Vsetín

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej bytu o velikosti 2+1, 52m², v klidné části Vsetína na Satre cestě v Luhu. Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností.

Prodej bytu 1+1, velikost 35 m², Zlín, Jižní svahy

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej bytu 1+1, v osobním vlastnictví ve Zlíně na Jížních Svazích o výměře 35 m². Nachází se ve velmi pěkné, klidné lokalitě Jižních Svahů s velmi dobrou občanskou vybaveností. V blízkosti škola, školka, obchod Albert, pošta, lékař, zastávka MHD.

Prodej bytu 3+1, 72 m², Zlín, Jižní Svahy

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej krásného slunného bytu na Honech III. o velikosti 3+1, 72 m² nacházejícím se v 6. patře z celkových 7. Při vstupu do bytu nabudete hned příjemného pocitu z čistého, vzdušného, nekuřáckého bytu. Byt je průchozí přes kuchyň a obývací pokoj, kde uprostřed mezi pokoji se nachází zděná koupelna a samostatné WC.

Pronájem rodinného domu 3+1, 

135 m², Provodov

PRONAJATO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem staršího, ale o to více hezčího rodinného domu v malebných kopcích v obci Provodov s velkou zahradou a možností chovat domácí zvířata. Obytná část domu se skládá z chodby, ze které vejdete do prostorné kuchyně s jídelním stolem a dále se dostanete do menšího pokoje, kde můžete mít pracovnu.

Prodej rodinného domu 115 m², Nivnice

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej krásného rodinného domu v obci Nivnice o velikosti 6+1 s velkou zahradou pro rekreaci. 

Prodej bytu 2+1, 59 m², Štěpánov

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej bytového domu ve Štěpánově u Olomouce o velikosti 2+1 (59 m²) s lodžií. Bytový dům byl realizován v panelové technologii koncem 70. a počátkem 80.let a do užívání byl předán v roce 1980. 

NEPRODÁNO: byt byl součástí insolvenčního řízení, kde věřitelé dali přednost jinému klientovi s hotovostí.


Prodej pozemku 829 m², Zlín - Kostelec

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v klidné části obce Kostelec na slunném místě. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Zastávka MHD je vzdálena 50m od pozemku a obchod je vzdálen 250m.

Prodej bytu 4+1, 129 m², Jižní Svahy, Nad Stráněmi, Balkon, Garáž

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej prostorného bytu 4+1 v klidné části Jižní Svahy s vlastní garáží a slunnou terasou v docházkové vzdálenosti centra města. Byt je v dobrém stavu, vhodný k okamžitému nastěhování nebo rekonstrukci dle vašich představ. Podlahy jsou řešeny parketami a v celém domě jsou udělána plastová okna.

Pronájem bytu 3+1, 72 m², Zlín Kamenná

PRONAJATO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem krásného, slunného bytu o velikosti 3+1 v klidné lokalitě čtvrti Lazy na ulici Kamenná, nedaleko centra města Zlína. Byt se nachází v druhém podlaží bez výtahu. Při vstupu do bytu se nacházíte na chodbě, kde máte po levé ruce kuchyni s novou kuchyňskou linku a vestavnými spotřebiči.

Pronájem bytu 1+1, 35 m², Jižní svahy

PRONAJATO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem bytu v klidné části Jižních Svahů o velikosti 1+1, o celkové ploše 35m², na adrese Javorová. Byt je v dobrém a udržovaném stavu, pronajímá se s vybavením potřebným k prvotnímu nastěhování.

Prodej pozemku 756 m², Březnice u Zlína

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej pozemku v klidné lokalitě v obci Březnice u Zlína, Pozemek je v mírném svahu s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Prodej zahrady 1206 m², Fryšták - Dolní ves

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení majitele, prodej pozemku pro podnikání nebo i jiný záměr. Do současnosti pozemek sloužil jako zahradnictví. Na pozemku je rozvedena elektrická síť a voda. Voda je čerpána ze studny. Pozemek je prodáván ve stavu, v jakém je nyní.

NEPRODÁNO: Předáno kolegovi

Prodej bytu 2+1, 58 m², Zlín- Dětská

PRODÁNO

Renovovaný byt 2+1 v os. vlastnictví, 58m²+lodžie+sklep+sdílená komora na patře (celkem 68m²) v nově revitalizovaném panelovém domě (4.patro), v klidné části 1.etapy JS. Nízké měsíční náklady. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky je předností tohoto bytu.

Prodej bytu 1+kk, 39 m², Zlín - Podlesí

PRODÁNO

Dalibor stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej krásného moderního bytu o velikosti 1+kk o velikosti 39 m² v 5.NP novostavby na Jížních Svazích na Podlesí.

NEPRODÁNO: Majitelé přenechali byt nakonec dětem

Prodej domu 4+1, 269 m², Doubravy u Zlína 

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje exkluzivně prodej rodinného domu o velikosti 4+kk v obci Doubravy. Dům stojí na slunném a klidném místě a náleží k němu velká zahrada s bazénem.

Prodej bytu 2+1, 58 m², Otrokovice -Olbrachtova

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje k prodeji byt 2+1 v Otrokovicích na ulici Olbrachtova. Byt má rozlohu 58 m², je v původním, ale zachovalém a udržovaném stavu. Byt se nachází v druhém patře cihlového domu.

Pronájem bytu 2+kk, 55 m², Zlín - Jižní Svahy 

PRONAJATO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje pronájem krásného bytu, který je částečně vybaven o velikosti 2+kk v novostavbě s velkou terasou a společnou oplocenou předzahrádkou na Jižních Svazích na ulici Zelinova

Prodej Chalupy 122 m², Kašava u Zlína 

NEPRODÁNO

Dům s číslem popisným 12 se nachází v nádherném prostředí u lesa v obci Kašava v okrese Zlín. K domu vede obecní cesta. Elektřina je zavedena (včetně revize EON), voda je z vlastní studny, odpad je sveden do septiku. Zastavěná plocha domu je 122 m², zastavěná plocha rekonstruovaná.

NEPRODÁNO: Majitel si chalupu nakonec nechal k vlastní rekreaci.

Prodej bytu 5+1, 114 m², Jižní Svahy, Nad Stráněmi, balkón

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej terasového bytu o velikosti 4+1, 114 m² s krásným výhledem na město Zlín. Ve spodním patře se nachází dva pokoje pro hosty.

NEPRODÁNO: Byt prodala jiná realitní kancelář za podstatně nižší cenu

Stavební pozemek 866 m², Kostelec u Zlína

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně  zprostředkuje pozemek pro výstavbu rodinného domu v klidné části obce Kostelec na slunném a klidném místě. Pozemek je v minimálním sklonu a veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku.

Pronájem bytu 3+1, 63 m², Zlín 

PRONAJATO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje pronájem bytu v klidné části centra města o velikosti 3+1, o celkové ploše 63m², na adrese Cihlářská. Byt je v dobrém a udržovaném stavu.

Prodej bytu 2+1, 54 m², Zlín - Jižní Svahy

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej bytu 2+1, s neprůchozími pokoji v původním stavu o rozměrech 54 m². Byt se nachází ve velmi lukrativní oblasti pro investici do nájemního bydlení, nebo také pro vlastní bydlení díky své poloze. Nedaleko bytu se nachází budova univerzity UTB, zastávka MHD, obchody, pošta, banka. Zároveň jste kousek od centra města v docházkové vzdálenosti.

Stavební pozemek 658 m² , Kostelec u Zlína

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zprostředkuje prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v klidné části obce Kostelec na slunném a klidném místě. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku.

Prodej bytu 2+1, 56 m², Zlín  Bartošova čtvrť

PRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám exkluzivně zpostředkuje prodej bytu o velikosti 2+1, 59 m² ve velmi zájmové a klidné lokalitě Bartošova čtvrť. Byt se nachází ve zrevitalizovaném bytovém domě ve druhém patře s balkónem, kde na revitalizaci se podílel architekt Šiška. Při vstupu do bytu se nacházíte ve vstupní chodbě, ve které jsou vestavěné skříně a naproti nim vstup do sociální zařízení.  

Prodej domu 5+kk, 96 m²

Bohuňovice u Olomouce

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej domu v Obci Bohuňovice o velikosti 5+kk. Dům se nachází na pěkném slunném místě s dostatečně velkým pozemkem. Při vstupu do domu se nacházíte v příčné chodbě, kde v čele je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje vede betonové jednoramenné schodiště s dřevěnými schodky.  

NEPRODÁNO: Prodej byl stažen z důvodu insolvence klienta.

Prodej bytu 4+1, 128 m², terasa 23 m²

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej velkometrážního bytu v centru města Zlína s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Ideální byt pro zájemce, kteří by si rádi dokončili bydlení podle vlastních představ. Byt je o velikosti 4+1 s terasou do vnitrobloku a z druhé strany krásný výhled.

NEPRODÁNO: Majitelé se rozhodli mít s byty jiný záměr.

Prodej bytu 6+2, 213 m², Bánov

NEPRODÁNO

Dalibor Stříbný Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Bánov po velmi zdařilé rekonstrukci s téměř nulovými náklady na bydlení. Celý dům je zateplený, s plastovými okny. Dům je rozdělen na dvě samostatné jednotky, byt 2+1 a 4+1.

NEPRODÁNO: Náš klient bohužel zatajil své finanční problémy a k prodeji nakonec nedošlo. 

CHCI PRODAT SVOU NEMOVITOST